umraniye belediye logoÜmraniye Belediyesi tarafından her sene düzenlenen hikaye yarışmasının sekizincisi için başvurular başlıyormuş. Bu sene de hikaye konusu serbest. Birinciye 8 bin, ikinciye 6 bin ve üçüncüye 4 bin türk lirası ödüllü yarışmaya son katılım tarhi 3 Şubat 2012. Geçen seneden itibaren yapılan değilşiklikle hikayeler artık postayla değil direk edebiyat portalı antoloji.com vasıtasıyla yapılacakmış. Yarışma şartları ve ayrıntılı bilgileri aşağıdaki adresteki posterden bulabilirsiniz. Yarışmaya katılım sayfası da aşağıda.

Bununla birlikte Naat Konulu Şiir yarışması da düzenleyen belediye bu yarışmanın son katılım tarihinin 20 ocak 2012 olarak duyurdu. Şiir yarışmasına dair bilgileri içiren posterin linki de aşağıda mevcut:

Hikaye Yarışması Bilgi için tıklayınız.

Hikaye yarışmasına Başvuru için tıklayınız

Şiir Yarışması Bilgi için tıklayınız

Şiir Yarışması başvuru için tıklayınız

 

Ben de bir aksilik olmazsa ACİZ adlı hikayemle hikaye yarışmasına başvuruda bulunacağım. Şiir veya Hikaye Yarışmasına Başvuracak edebiyat gönüllülerine başarılar dilerim.

Anahtar Kelimeler: Kültürel Haber Et, 2012 Hikaye Yarışmaları, 2012 Hikaye Yarışması, 2012 Şiir Yarışmaları, 8.Geleneksel Hikaye Yarışması, hikaye yarışmaları, Naat Nedir, Naat Örnekleri, Ödüllü Hikaye Yarışması, Ödüllü Şiir Yarışmaları, Ümraniye Belediye, Ümraniye Belediyesi Hikaye Yarışması

mutevaggil , 27/11/2011-12:44 Facebook'ta Paylas