Değerli Ruzname üyeleri, okuyucuları, ziyaretçileri, geçiyorken şöyle bir uğruyanları,

Askere gitme vaktim geldi. Hepiniz Allaha emanet olunuz. İnşallah Hayırlısıyla gidip dönmek nasip olursa ben yine burada olmaya çalışacağım. Aynı saatte aynı yerde. Yazılarımı Paylaşmak için...

Askerlik, jandarma olarak Urfa'ya çıktı. 327. Kısa dönem olarak gidiyorum. Hepinize hayırlı günler dilerim. Fakat ruzname için burada bir teşekkür etmek istediğim insanlar var.

Paylaştığı teknik konulara ait makalelerle sitenin zenginliğini ve çok sesliliğini sağlayan ve benimle aynı anda askere gidecek arkadaşım peynir6 suyu tozu'na,

Sitenin estetik görünümü, kullanım kolaylığı ve yapı olarak zenginleşmesi için sürekli geri bildirimde bulunarak (diğer bir deyişle başımızın etini yiyerek :)) sitenin şuanki halini almasında katkıları olan ve site içeriğine yorumlarıyla katkı yapan değerli büyüğüm nora'ya.

Yine yaptığı mütevazi yazı ve yorum paylaşım ve katkılarıyla mutevazi insan Ebu Hamid kardeşime,

teşekkürü bir borç bilirim.

Bunun dışında varsa eğer düzenli olarak ruznameyi takip eden okuyuculara da gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür ederim.

Bir de sitenin sağ alt köşesinde bir şafakmetre var. Askerlikte kalan gün sayısını gösteriyor. Site, benim yerime şafak tutacak. yani Hergün otomatik olarak bir azalacak ufak bir program.

measselam ve'dua...


Anahtar Kelimeler: Duyuru

mutevaggil , 10/04/2009-11:42 Facebook'ta Paylas