hac kılavuzu

Kurban bayramı yaklaştıkça Hacı adaylarının heyecanı da artıyor. Diyanet ise geçen cuma günü, Cuma Hutbesinde Hacı adaylarını, oraya gitmeden önce biraz bilgilenmeli için uyardı.

Allah tüm hacı adaylarına bilinçli hacılık nasib etsin. Bugün Zaman Gazetesi'nde yer alan bir hac kılavuzu gördüm, gayet güzel hazırlanmış. Sizlere onu duyurmak istiyorum. Renkli - resimli şeklinde iki tam sayfa büyüklüğünde gazetede yayınlanan bu infografik Zaman'ın internet sitesinde de pdf biçimde yer almış.

Annesi, babası beya bir tanıdığı hacca gidecek olanlar  ya da benim gibi böyle güzel bir kılavuzu arşivlerinde saklamak isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak bunu indirebilirler. PDF doyasını indirdikten sonra zoomlayarak istediğiniz kısmı rahatça okuyabilirsiniz.

PDF dosya boyutu 22 MB. Direk kaynak linki:

Resimli Hac Kılavuzu için Tıklayınız

---

Kaynak ve İnfografik: Abdülkerim Keskin, Yunus Emre Hatunoğlu ZAMAN

Anahtar Kelimeler: İslami Haber Ver, 2009 Hac Rehberi, Adım Adım Hac Rehberi, Hac Nasıl Yapılır, Hac Resimli Anlatım, Hac Yolculuğu, Haccın Farzları, Haccın Şartları, Hacda Ne Yapılır, Hacılar İçin Kılavuz, Hacılar İçin Rehber, mekkeye yolculuk, Resimli Hac Kılavuzu, Resimli Hac Rehberi

mutevaggil , 01/11/2009-11:24 Facebook'ta Paylas