“Dünyanın bütün devletleri ayağıma gelse ve bütün hazinelerini kucağıma dökseler, size Siyonistlik adına bir karış yer vermem. Ecdadımızın ve milletimizin kanıyla elde edilen bir vatan, para ile satılamaz. Derhal burayı terk edin. Defolun!.."

Abdulhamid han ı Sani

 

Siyonist israil devleti'nin iki haftadır Gazze'de sürdürdüğü katliam ve soykırım hız kesmeden sürüyor. İnsanlık dışı bu muameleye karşı dünyanın önde gelen devletleri ve adelet ve özgürlük dağıtıcısı Amerika hiç bir ses çıkarmıyor.

Filistin ise yardım bekliyor. Ama parasal yada diğer maddi yardımlardan değil. Bizler buradan para göndererek içimizi bir nebze rahatlattığımızı sanıyoruz ve fakat filistinin, gazze'nin beklediği tam olarak bu değil. Oradaki insanlık kıyımı devam ettikçe yapılan yardımların bir mantığı kalmıyor zaten. Zira dünya oraya milyarlarca dolar gönderse, binlerce doktor, yüzlerce hastane yollasa, şimdiye kadar sekiz yüz civarındaki insan geri gelmeyecek.
Peki filistin bunları beklemiyorsa, neyi bekliyor? Filistin Abdulhamid'ini bekliyor. Yahudilere filistin topraklarına girmesini izin vermeyecek, onlara bir parça toprak vermeyecek, onları geri püskürtecek insanı, Abdulhamit'i bekliyor.

Gel artık Abdulhamit. Gel de gör şu zulmü. Gel de bir fermanla bitir şu kıyımı...

---
abdulhamid hanın siyonistlere karşı filistin tutumu için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz
:

buradan

Anahtar Kelimeler: Anlama Çabası, abdulhamit ve filistin, abdulhamit ve siyonizm

mustasim billah , 11/01/2009-19:28 Facebook'ta Paylas