insan yayınlarıBaşarılı bulduğum ve şuradaki listeme dahil ettiğim saygın yayınevlerinden İnsan Yayınları, çok güzel bir uygulama başlatmış. Bünyesinde bastığı eserleri e-kitap şeklinde internet sitesinden ücretsiz olarak olarak okurların istifadesine sunuyor artık. Şimdilik eser sayısı sınırlı ama hukuki olanaklar dahilinde kitaplığın gelişeceğini duyuruyolar.

Haber duyar duymaz hemen siteye koştum ve e-kitap haline getirilmiş kitaplara baktım. Şimdilik sayı gerçekten az ama ileride çoğalır inşallah. Ben şimdilik Hz Muhammed'in Ashabı (Lale Bahtiyar), İbn Rüşd'ğn Siyaset Felsefesi (Cevher Şulul) ve Tevhid (İsmail Raci El Faruki) adlı kitapları indirdim. İnsan Yayınları E-kitap Sayfası için Tıklayınız

Haberin içeriği kısaca şöyle:

Ücretsiz oku ve indir

26 yıldır bilgi ve hikmet esaslı nitelikli yayın çizgisiyle ülkemizin kültür, düşünce ve yayıncılık hayatında önemli bir yer edinen yayınevinden çıkan kitaplar, artık internet üzerinden okurlarının önüne açılıyor. 25 farklı dizide 500’den fazla kitap yayınlayan yayınevinin felsefeden edebiyata, tarihten psikolojiye, tasavvuftan modern düşünce eleştirilerine kadar çok geniş yelpazede çıkan kitapları e-kitap uygulaması ile okurlara sunulmaya başlıyor.

Dünyanın yeni kitap okuma alışkanlığı olan e-kitap uygulamasından yararlanarak İnsan Yayınları’ndan çıkan eserleri okumak isteyen okurların yapması gereken tek şey, yayınevinin web sayfasını ziyaret etmek.

www.insanyayinlari.com.tr adresinden ‘ücretsiz e-kitap’ bölümünü tıklayan okurlar, buradaki kitapları okuyabiliyorlar; dilerlerse, istedikleri kitapları pdf formatında ücretsiz olarak da indirebiliyorlar. Oldukça ilgi gören uygulamadan her gün yüzlerce insan yararlanıyor. Uygulama ilk aşamada sekiz kitapla başladı. Ancak, önümüzdeki aylarda daha fazla sayıda kitap, okurların istifadesine sunulacak.

www.insanyayinlari.com.tr

Anahtar Kelimeler: Kültürel Haber Et, Dini E-Kitaplar, E-Kitap İndir, E-Kitap Kampanyası, E-Kitap Nedir, İnsan Yayınları E-kitap, İnsan Yayınları Eserleri, İnsan Yayınları Yazarları, İslami E-Kitaplar

mutevaggil , 14/05/2010-20:25 Facebook'ta Paylas