Sitemize kabeden canlı yayın izleyebilmek için linkler ekledik sevgili okurlar. İnternette "kabeden canlı yayın" diye dolaşan bir çok görüntü var, onun da linkini ekledik. Ama doğrusunu söylemek gerekirse canlı yayına hiç rast gelmedim. Teravih namazı görüntüleri veriliyor.

Namaz Vakitlerinde ise Arabistan Dvelet Kanalı SAUDI TV1 kabeye bağlanıyor ve Kabeden Canlı Namaz görüntülerini bize sağlıyor.

Bunun dışında şu an kabe de kimler var diye düşünen için kabeden gerçek bir canlı yayını suudi arabistan yönetimi sağlıyor bizlere. Mekke deki haremi şerifin bir minaresine monte edilmiş kamaredan kabeyi canlı seyredebilirsiniz.

Şimdi Sırasıyla Bakalım:

1. SAUDI TV Şu an Arafattan Canlı Yayın yapıyor: TIKLAYIN

1. Arabistan Hükümetinin Kabeden Canlı Yayın programı için tıklayın.

2. Kabeden Eski Ramazan Teravih Namaz görüntüleri için buraya tıklayın.

3. Kabe minaresine koyulmuş kameradan 24 saat canlı görüntü için buraya tıklayın (servis dışı kalmış)

4. KÜRE.TV. KABEDEN CANLI YAYIN LİNKİ TIKLAYINIZ


----

Anasayfamızın sağ en alt köşesindeki kutudan bu yukarıdaki linklere her zaman ulaşabilirsiniz.

TAGS: kabeden canlı yayın izlemek, kabede namaz seyretmek, kabeden namaz görüntüleri, kabe gerçek canlı yayın, kabeden canlı namaz izle, kabede öğle namazı, ikindi namazı, kabeden sabah namazı, cuma namazı. kabe canlı namaz izlesene.

 

en son 5 kasım 2011 de düzenledik.


Anahtar Kelimeler: İslam Araştırmaları, İslami Haber Ver, Kabe Bayram Namazı, kabe canlı izle, kabe canlı namaz, kabe canlı seyret, kabeden canlı yayın

mustasim billah , 26/09/2008-22:29 Facebook'ta Paylas