Son dönem yerli siyer örneklerinin en başarılılarından biri olan ve uluslararası siyer ödülü sahibi Salih Suruç'ın "Allah'ın Elçisi Hz. Muhammed'in Hayatı" adlı siyerini, yine Timaş Yayınevi tek cilt altında ve karton kapakla okuyucuya sunmuş, dün kitapçıda gördüm, gayet hoş olmuş bence.

En sevdiğim yazı tipi fontu olan "berkeley" in kullanılması da cabası olmuş. Yalnız, Timaşın websitesine baktım, henüz yerleştirmemişler. O yüzden anasayfa linki vermekle yetineceğim. Üstelik internetteki kitapçılarda da henüz yok, en azından ben göremedim. Bu nedenle de kitabın bir resmini koyamıyorum.

Siz de benim gibi bir kitapçıya giderek görebilirsiniz :)

Yine de resmi web sitesinin linkini veriyorum:

www.timas.com.tr

Burada da "berkeley book" fontu merak edenler aşağıdaki resimden görebilirler (En baştaki). Sizi bilmem ama ben bu fontun yazıya daha bir asalet kattığını düşünüyorum:

berkeley fontu

Anahtar Kelimeler: Allahın Elçisi Hz. Muhammedin Hayatı, Berkeley Font, Dini Kitap Tanıtımları, En Güzel Siyer Kitapları, İslam Kitaplığı, İslam Kütüphanesi, Karton Kapak Siyer Kitapları, Ödüllü Siyerler, Salih Suruç Siyeri, Siyer Tanıtımı, Timaş Kitapları, Timaş Kitaplığı

mustasim billah , 26/03/2010-05:01 Facebook'ta Paylas